CO JE U NÁS NOVÉHO

Křídla dětem

Křídla dětem

Běh NF Křídla dětem


Křídla dětem

Moji milí 💞, rozběhněte s námi 1. ročník charitativního běhu Nadačního fondu Křídla dětem, kde otevíráme srdce ochotě pomáhat nemocným dětem napříč nemocnicemi po celém Česku. Pomáhejme společně konkrétně.
Vybíháme v Ostravě Porubě, kde celý příběh nadačního fondu začal a to na oddělení dětské hemato-onkologie Fakultní nemocnice. K jeho 3. výročí jsme se společně s Patronkami rozhodli, že uskutečníme charitativní běh, abychom viděli a vnímali ještě větší sounáležitost ochotných a štědrých dárců, kteří chtějí spolu s námi dětem v nemocnicích zpříjemnit pobyt potřebnými dárky, na které daná oddělení nemají rozpočet.
Pojďme udělat radost sobě a něco pro své zdraví, a současně udělejme radost dětem a rodičům, kteří se s námi rozběhnout nemohou. A pokud ani vám okolnosti nedovolí účastnit se běhu, ale chcete děti podpořit, pak si přijďte užít atmosféru běhu a navštivte nás u stánku na Hlavní třídě nebo koukněte na web nadačního fondu a podpořte naši Jarní sbírku.
Děkuji, že jste-jsme 🤗💞😘.
Katka a Patronky.

WEBOVÁ STRÁNKA BĚHU

Ukončení Vánoční sbírky 2022


Křídla dětem

Moji milí 💞, děkujeme, že jste otevřeli svá srdce a díky Vám jsme i letos vykouzlili nespočet úsměvů na tvářích dětí v nemocnicích.
Děkuji, že jste-jsme 🤗💞😘.
Katka a Patronky.

Naše patronky díky Vám potěšily opravdu hodně dětí. Jak nadělování probíhalo můžete zjistit na našem Facebooku, kde naleznete fotky a videa z nemocnic.

FACEBOOK NF KŘÍDLA DĚTEM

Nová nemocnice - Třinec


Křídla dětem Křídla dětem Křídla dětem

Moji milí 💞, s radostí Vám představujeme novou Patronku paní Irenu Oczkovou, která se bude starat o dětské oddělení v nemocnici Třinec. Jsem nesmírně šťastná, že Vám tento láskyplný projekt konkrétního pomáhání nemocným dětem je blízký, smysluplný, sympatický a přidáváte se k nám 🤗.
Děkuji, že jste-jsme 🤗💞😘.
Katka a Patronky.

NEMOCNICE TŘINEC

Nová nemocnice - FN Bulovka


Křídla dětem Křídla dětem

Moji milí 💞,je mi velkým potěšením oznámit Vám, že budeme společně dělat radost nemocným dětem na dětském oddělení ve FN Bulovka. Děkuji nové Patronce Slávce Zalomové, které se tento projekt konkrétního pomáhání velmi líbil a tímto ji vítám mezi námi 🤗.
Děkuji, že jste-jsme 🤗💞😘.
Katka a Patronky.

FAKULTNÍ NEMOCNICE BULOVKA

Vánoční sbírka 2022


Křídla dětem

Moji milí 💞, a je to tady ☀️. Dnes zahajujeme již tradiční Vánoční sbírku pro nemocné děti ležící v nemocnicích napříč naší republikou. Otevřete Vaše ❤️ společně s námi 🤗. Každá aktivita, ať už finanční nebo koupení dárečků, pomůže udělat radost, vykouzlí úsměv a kdo ví🙏… třeba i vyléčí nemocné dítě. Pomáhejme společně konkrétně. Všechny Patronky jsou v kontaktu se “svým” oddělením a vždy probírají se zdravotními sestrami, co je potřeba aktuálně na konkrétním oddělení.
Věřím v dobrosrdečnost lidí 🤗, vždyť bez Vaší laskavosti by tento krásný projekt nebyl 🙏.
Děkuji, že jste-jsme🙏🤗💞.
Katka a Patronky.

JAK MŮŽU POMOCI

Křídla dětem na Valašském kongresu


Křídla dětem Křídla dětem

Moji milí 💞, v minulém týdnu proběhla krásná akce na hotelu Horal “Valašský kongres”, kde naše Patronky na stánku Křídla dětem představily Vánoční sbírku a další aktivity Nadačního fondu na pomoc nemocným dětem. Velké poděkování patří organizátorce kongresu Simike Valigurové a našim Patronkám Ivaně Bystroňové, Nikole Molnár, Nadi Černé a Marceli Bednářové.
Děkuji, že jste-jsme🙏🤗💞.
Katka a Patronky.

JAK MŮŽU POMOCI

Nová nemocnice ve Vyškově


Křídla dětem

Moji milí 💞, už se vše chystá a připravuje na Vánoční sbírku pro nemocné děti v nemocnicích. Dovolte mi představit novou nemocnici ve Výškově, kde budeme dělat radost dětem 🤗. To vše díky krásnému ❤️ nové Patronky Marcely Bednářové. Je krásné být součástí procesu, když se v nás ženách probouzí Bohyně se všemi jejími symboly a jeden z nejcennějších je dobrosrdečnost. Většina z nás pomáhá🤗, někdy “v utajení”, a někdy nás z povzdálí sleduje. Chtěla bych vzkázat ženám, které váhají, že pravě teď a tady je ten správný čas začít pomáhat i ve Vašem městě. Dodejte si odvahy a ozvěte se.
Děkuji, že jste-jsme🙏🤗💞.
Katka a Patronky.

NEMOCNICE VYŠKOV

Nová nemocnice v Ústí nad Labem


Křídla dětem

Moji milí 💞, máme pro Vás krásnou novinku 🤗. Díky nové Patronce a ženě s velkým ❤️ Václavě Holubové jsme přidali nové dětské oddělení v Ústí nad Labem, kde budeme pomáhat nemocným dětem. Jsme šťastní, že budeme kouzlit úsměvy na dětských tvářích společně s Vámi. Od 1.11. vypukne tradiční Vánoční sbírka 🤩. Už se nemůžeme dočkat.
Děkuji, že jste-jsme 🤗💞😘.
Katka a Patronky.

NEMOCNICE ÚSTÍ NAD LABEM

ARCHÍV AKTUALIT


05.06.2022 - Pomoc pro Tobiáška. Děkujeme, sbírka byla ukončena - Pomoc pro Tobiáška

17.05.2022 - Jarní sbírka 2022 byla ukončena, děkujeme - Jarní sbírka 2022